Log in
Agenda
Locaties
Tips
Gebruikerslogin
E-mail or username
*
Wachtwoord
*
Nieuw account aanmaken
Nieuw wachtwoord aanvragen
Gelderland agenda - muziek, concerten, evenementen - Vanaf donderdag 2 mei
-- Alle steden --
's Gravendeel
's-Heer Abtskerke
Aalsmeer
Aalst
Aalten
Aardenburg
Aarle-Rixtel
Abcoude
Aduard
Aken
Alblasserdam
Alkmaar
Almelo
Almere
Alphen
Alphen aan den Rijn
Amen
Amersfoort
Amstelveen
Amsterdam
Anderen
Ankeveen
Anna Paulowna
Antwerpen
Apeldoorn
Appingedam
Arlon
Arnhem
Asse
Assen
Asten
Austerlitz
Avenhorn
Baarland
Baarle-Nassau
Baarn
Babberich
Balk
Barendrecht
Barneveld
Bathmen
Beek
Beek en Donk
Beersel
Beerta
Beervelde
Beesd
Bemmel
Bennekom
Berchem
Berg en Dal
Bergeijk
Bergen
Bergen aan Zee
Bergen op Zoom
Berkel en Rodenrijs
Best
Beuningen
Beusichem
Beveren
Beverwijk
Biddinghuizen
Biervliet
Bilthoven
Bilzen
Bladel
Blaricum
Bleiswijk
Blijham
Bloemendaal
Boazum
Bodegraven
Boekel
Boekelo
Bolsward
Borger
Borne
Bornem
Boskoop
Bovenkarspel
Bovensmilde
Boxmeer
Boxtel
Breda
Bredevoort
Breskens
Brielle
Brouwershaven
Brugge
Bruinisse
Brussel
Buitenpost
Bunnik
Bunschoten
Burgh-Haamstede
Bussloo
Bussum
Buurmalsen
Capelle aan den IJssel
Castricum
Charleroi
Coevorden
Cornjum
Cuijk
Culemborg
Dalfsen
Damwoude
De Bult
De Meern
De Rijp
De Westereen
Dedemsvaart
Delden
Delft
Delfzijl
Den Andel
Den Bosch
Den Dolder
Den Haag
Den Helder
Denekamp
Dessel
Deurne
Deventer
Didam
Diemen
Diepenheim
Dieren
Doesburg
Doetinchem
Dokkum
Domburg
Dongen
Doorn
Doornenburg
Dordrecht
Drachten
Dranouter
Drempt
Driebergen-Rijsenburg
Driel
Dronten
Drunen
Druten
Duiven
Dwingeloo
Easterein
Edam
Ede
Eefde
Eeklo
Eelde
Eemnes
Eenrum
Eersel
Egmond aan Zee
Egmond aan den Hoef
Egmond-Binnen
Eibergen
Eindhoven
Elburg
Ell
Ellecom
Elsene
Elst
Emmeloord
Emmen
Engelbert
Enkhuizen
Enschede
Epe
Ermelo
Etten Leur
Eupen
Ewijk
Ezinge
Feerwerd
Franeker
Fransum
Garmerwolde
Gavere
Geertruidenberg
Geldermalsen
Geldrop
Geleen
Gemert
Gent
Gerwen
Gilze
Goes
Goirle
Goor
Gorinchem
Gorredijk
Gorssel
Gouda
Graauw
Gramsbergen
Grijpskerk
Groenlo
Groesbeek
Grolloo
Groningen
Grootschermer
Haaksbergen
Haarlem
Haarlo
Haarzuilens
Haastrecht
Haler
Hall
Hamont-Achel
Hardenberg
Harderwijk
Harfsen
Harlingen
Hasselt
Hasselt (Overijssel)
Hauwert
Hazerswoude-Dorp
Hazerswoude-Rijndijk
Heeg
Heelsum
Heemskerk
Heemstede
Heerde
Heerenveen
Heerhugowaard
Heerlen
Heilig Landstichting
Heiloo
Heinkenszand
Heino
Heist-Goor
Heist-op-den-Berg
Hellendoorn
Hellevoetsluis
Helmond
Helvoirt
Hendrik-Ido-Ambacht
Hengelo
Herent
Herpt
Herzele
Heusden
Heusden-Zolder
Hillegom
Hilvarenbeek
Hilversum
Hoenderlo
Holten
Holwerd
Hongerige Wolf
Hoofddorp
Hooge Zwaluwe
Hoogerheide
Hoogeveen
Hoogezand
Hooghalen
Hoogwoud
Hoorn
Horst
Houten
Huijbergen
Huissen
Huizen
Hulst
IJhorst
IJmuiden
IJsselstijn
Ieper
Ilpendam
Joure
Kampen
Kapellen
Katwijk aan Zee
Kerkdriel
Kerkrade
Kinrooi
Klaaswaal
Kleve
Kloetinge
Kloosterburen
Klundert
Koedijk
Kolhorn
Kollum
Kortrijk
Koudekerk aan den Rijn
Koudum
Kranenburg
Kruiningen
Lage Vuursche
Landgraaf
Laren
Laren (Gelderland)
Leerdam
Leersum
Leeuwarden
Leffinge
Leiden
Leidschendam
Lelystad
Lemmer
Leusden
Leuven
Lewedorp
Lichtenvoorde
Lierop
Limmen
Linschoten
Lisse
Lisserbroek
Lochem
Lommel
Losdorp
Luik
Maarssen
Maassluis
Maastricht
Made
Makkum
Mechelen
Medemblik
Meerhout
Megen
Melderslo
Meppel
Middelbeers
Middelburg
Middelburg (Maldegem)
Middelharnis
Middelstum
Middenbeemster
Mierlo
Mill
Millingen aan de Rijn
Mol
Mons
Monster
Montfort
Moordrecht
Munchen
Musselkanaal
Naaldwijk
Naarden
Namur
Nederweert
Nieuw- en Sint Joosland
Nieuwegein
Nieuwendijk
Nieuwkoop
Nieuwkuijk
Nijkerk
Nijmegen
Nijverdal
Noordlaren
Noordwelle
Noordwijk
Nootdorp
Norg
Notter
Nuenen
Nunspeet
Oegstgeest
Oirschot
Oisterwijk
Oldenzaal
Ommen
Oost-Souburg
Oostburg
Oostende
Oosterbeek
Oosterhout
Oosterlittens
Oostzaan
Oss
Otterlo
Ottersum
Oudebildtzijl
Oudega
Oudenbosch
Oudenhoorn
Ouderkerk aan de Amstel
Oudesluis
Oudewater
Overasselt
Overveen
Panningen
Papendrecht
Peer
Peize
Pijnacker
Purmerend
Putten
Puurs-Sint-Amands
Raalte
Reeuwijk
Renesse
Reusel
Rheden
Rhenen
Ridderkerk
Rijen
Rijssen
Rijswijk
Rilland
Roden
Roderwolde
Roelofarendsveen
Roermond
Roeselare
Rolde
Roosendaal
Rosmalen
Rotterdam
Rozendaal
Ryptsjerk
Sambeek
Santpoort-Noord
Sappemeer
Sassenheim
Schagen
Schaijk
Schalkhaar
Scheveningen
Schiedam
Schijndel
Schipluiden
Schoonhoven
Sevenum
Sijbrandahuis
Sint-Niklaas
Sittard
Sliedrecht
Sneek
Soest
Someren
Son en Breugel
Spaarnwoude
Spanbroek
Spijkenisse
Stadskanaal
Stavoren
Steenwijk
Stieltjeskanaal
Stiens
Tegelen
Terneuzen
Terschelling
Texel
Tholen
Tiel
Tilburg
Tolkamer
Torhout
Turnhout
Twello
Twisk
Tytsjerk
Ubbergen
Uden
Ugchelen
Uitgeest
Ulft
Ulvenhout
Urk
Utrecht
Valkenburg
Valkenswaard
Valthermond
Veendam
Veenendaal
Veenhuizen
Veere
Veghel
Veldhoven
Velp
Velsen-Noord
Venlo
Venray
Verviers
Vianen
Vierakker
Vierlingsbeek
Vlaardingen
Vlieland
Vlissingen
Volendam
Vollenhove
Voorburg
Voorschoten
Voorst
Vorden
Vosselaar
Vroomshoop
Vught
Vuren
Waalwijk
Waddinxveen
Wageningen
Wanneperveen
Waregem
Warmenhuizen
Warmond
Warnsveld
Wassenaar
Wateringen
Weerselo
Weert
Weesp
Weeze
Werchter
Westbeemster
Westelbeers
Westwoud
Wier
Wieringerwerf
Wijchen
Wijk aan Zee
Wijk bij Duurstede
Wilrijk
Winschoten
Winsum
Winterswijk
Witmarsum
Wiuwert
Woerden
Wormer
Woudrichem
Zaandam
Zaltbommel
Zand ('t Zand)
Zandvoort
Zeewolde
Zeist
Zenderen
Zevenaar
Zevenbergen
Zierikzee
Zoetermeer
Zoeterwoude
Zottegem
Zuid-Beijerland
Zuidlaren
Zuidwolde (Drenthe)
Zuidwolde (Groningen)
Zundert
Zutphen
Zwaag
Zwijndrecht
Zwijndrecht
Zwolle
Vanaf:
-- Datum --
02/05/2024 - donderdag
03/05/2024 - vrijdag
04/05/2024 - zaterdag
05/05/2024 - zondag
06/05/2024 - maandag
07/05/2024 - dinsdag
08/05/2024 - woensdag
09/05/2024 - donderdag
10/05/2024 - vrijdag
11/05/2024 - zaterdag
12/05/2024 - zondag
13/05/2024 - maandag
14/05/2024 - dinsdag
15/05/2024 - woensdag
16/05/2024 - donderdag
17/05/2024 - vrijdag
18/05/2024 - zaterdag
19/05/2024 - zondag
20/05/2024 - maandag
21/05/2024 - dinsdag
22/05/2024 - woensdag
23/05/2024 - donderdag
24/05/2024 - vrijdag
25/05/2024 - zaterdag
26/05/2024 - zondag
27/05/2024 - maandag
28/05/2024 - dinsdag
29/05/2024 - woensdag
30/05/2024 - donderdag
31/05/2024 - vrijdag
01/06/2024 - zaterdag
02/06/2024 - zondag
03/06/2024 - maandag
04/06/2024 - dinsdag
05/06/2024 - woensdag
06/06/2024 - donderdag
07/06/2024 - vrijdag
08/06/2024 - zaterdag
09/06/2024 - zondag
10/06/2024 - maandag
11/06/2024 - dinsdag
12/06/2024 - woensdag
13/06/2024 - donderdag
14/06/2024 - vrijdag
15/06/2024 - zaterdag
16/06/2024 - zondag
17/06/2024 - maandag
18/06/2024 - dinsdag
19/06/2024 - woensdag
20/06/2024 - donderdag
21/06/2024 - vrijdag
22/06/2024 - zaterdag
23/06/2024 - zondag
24/06/2024 - maandag
25/06/2024 - dinsdag
26/06/2024 - woensdag
27/06/2024 - donderdag
28/06/2024 - vrijdag
29/06/2024 - zaterdag
30/06/2024 - zondag
01/07/2024 - maandag
02/07/2024 - dinsdag
03/07/2024 - woensdag
04/07/2024 - donderdag
05/07/2024 - vrijdag
06/07/2024 - zaterdag
07/07/2024 - zondag
08/07/2024 - maandag
09/07/2024 - dinsdag
10/07/2024 - woensdag
11/07/2024 - donderdag
12/07/2024 - vrijdag
13/07/2024 - zaterdag
14/07/2024 - zondag
15/07/2024 - maandag
16/07/2024 - dinsdag
17/07/2024 - woensdag
18/07/2024 - donderdag
19/07/2024 - vrijdag
20/07/2024 - zaterdag
21/07/2024 - zondag
22/07/2024 - maandag
23/07/2024 - dinsdag
24/07/2024 - woensdag
25/07/2024 - donderdag
26/07/2024 - vrijdag
27/07/2024 - zaterdag
28/07/2024 - zondag
29/07/2024 - maandag
30/07/2024 - dinsdag
Volgende dag
Noord Holland
Noord-Brabant
Gelderland
Zuid Holland
Limburg
Utrecht
Overijssel
Zeeland
Flevoland
Friesland
Drenthe
Groningen
Noordrijn-Westfalen
Vlaanderen
Brussel
Wallonië
Bavaria
Evenement toevoegen
donderdag 02 mei 2024
Apeldoorn
GRAS | MonkeyJam
Apeldoorn,
Gigant
do 02/05
Sven Ratzke
Apeldoorn,
Theater Orpheus
do 02/05
Mouna Laroussi
Apeldoorn,
Theater Orpheus
do 02/05
Arnhem
Joya Marleen
Arnhem,
Luxor Live
do 02/05
Sibs
Arnhem,
Willemeen
do 02/05
Bemmel
C'è ancora domani
Bemmel,
Theaterkerk Bemmel
do 02/05
Culemborg
Dream Scenario
Culemborg,
Theater de Franse School
do 02/05
Doetinchem
Rundfunk
Doetinchem,
Amphion
do 02/05
Izaline Calister en Thijs Borsten
Doetinchem,
Amphion
do 02/05
Van de andere kant
Doetinchem,
Doetinchem - diverse locaties
do 02/05
Ede
Yevgueni (BEL) – Theatertour
Ede,
Astrant
do 02/05
Girls Night Out
Ede,
Astrant
do 02/05
YEVGUENI
Ede,
Cultura
do 02/05
Harderwijk
Juf Roos
Harderwijk,
Theater Harderwijk
do 02/05
Lochem
Previewavond
Lochem,
Schouwburg Lochem
do 02/05
Nijmegen
Double Bill
Nijmegen,
Brebl
do 02/05
Lysistrata+ WHORSES
Nijmegen,
Doornroosje
do 02/05
Back to Black
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Het Bombardement | Theater Na de Dam
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Coco kan het! (2+)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Lysistrata
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Pieter Douma solo & Tromp / Arts van der Zanden / Floren
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Open Podium
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
They Shot the Piano Player
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Universiteit van Beuningen: Gelderland na de Tweede Wereldoorlog
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
The Stones and Brian Jones
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Toneelschuur Producties | Nita Kersten
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Grootouders vertellen in het Vrijheidsmuseum
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Dikkie Dik en ik (2+)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
DONDRGRND
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 02/05
Tiel
Nabil
Tiel,
Agnietenhof
do 02/05
Wageningen
Elke Vierveijzer
Wageningen,
Junushoff
do 02/05
Winterswijk
Best of Britain
Winterswijk,
De Storm
do 02/05
vrijdag 03 mei 2024
Apeldoorn
Massada
Apeldoorn,
Gigant
vr 03/05
Ver van je bed
Apeldoorn,
Theater Orpheus
vr 03/05
Clube da Esquina
Apeldoorn,
Theater Orpheus
vr 03/05
Arnhem
Outcast invites FrenchKickz Recoreds
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 03/05
Spoor 12
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 03/05
Spoor 12 met: Verbilt + Reich + Vargues 23:59
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 03/05
Outcast Invites Frenchkickz Records 20:00
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 03/05
Den Poku
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 03/05
Vrijdag 03-05
Arnhem,
Loft Arnhem
vr 03/05
De Boetners
Arnhem,
Luxor Live
vr 03/05
de bAAs (5+)
Arnhem,
Musis en het Stadstheater Arnhem
vr 03/05
The Last Poet
Arnhem,
Theater aan de Rijn
vr 03/05
OUTCAST Invites Frenchkickz Records
Arnhem,
Willemeen
vr 03/05
Barneveld
Rust en Vreugd
Barneveld,
Schaffelaartheater
vr 03/05
Thijs Kemperink & Erwin Nyhoff
Barneveld,
Schaffelaartheater
vr 03/05
Beesd
Froetyloops
Beesd,
Beesd - diverse locaties
vr 03/05
Froetyloops x Kevin 20:30
Beesd,
Beesd - diverse locaties
vr 03/05
Froetyloops x Kevin
Beesd,
Rodenburg
vr 03/05
Bemmel
Montis, Goudsmit & Directie (TLC)
Bemmel,
Theaterkerk Bemmel
vr 03/05
Culemborg
Veldhuis & Kemper
Culemborg,
Theater de Franse School
vr 03/05
Buitenbios: Midnight in Paris
Culemborg,
Theater de Franse School
vr 03/05
Doetinchem
Queen of the night
Doetinchem,
Amphion
vr 03/05
OCOBAR
Doetinchem,
Amphion
vr 03/05
Queen of the Night - Whitney Houstons greatest hits
Doetinchem,
Doetinchem - diverse locaties
vr 03/05
Forever Clapton!
Doetinchem,
Doetinchem - diverse locaties
vr 03/05
Ede
JamNight #9
Ede,
Astrant
vr 03/05
STEVEN KAZÁN & JAMIE
Ede,
Cultura
vr 03/05
Lochem
Peppa Pig Live! (2+)
Lochem,
Schouwburg Lochem
vr 03/05
Nijmegen
Tourist
Nijmegen,
Doornroosje
vr 03/05
De Jeugd van Tegenwoordig+ Milolaathetlukken
Nijmegen,
Doornroosje
vr 03/05
Manu Chao+ Chicos y Mendez (solo) + Willow HiFi ft. dj Tin Wish Tin en Slowpoke & Gozert (De Tropen)
Nijmegen,
Doornroosje
vr 03/05
Klittenband x Suspicious
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Dj Achille
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Klittenband x Suspicious 20:30
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Manu Chao
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Vrijdagmiddaggebed
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Klittenband Suspicious
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Inspiratiesessie: Live Ambient met Rick Sanders & Soccer Committee
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Graeme James
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
De Jeugd van Tegenwoordig
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Requiem voor de vrede
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Disney Winnie de Poeh De Musical (0 - 99+)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Dennis Kolen @ Get U Concerts (Sint Jacobskapel)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
The Stones and Brian Jones
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Dennis Koolen @ Get U Concerts (Sint Jacobskapel)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Requiem voor de vrede | Fridgyes Hidas
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Het Bombardement | Theater Na de Dam
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Back to Black
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Museum zoekt Liefde
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Montis, Goudsmit en Directie
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 03/05
Nunspeet
Fien & Teun De Musical
Nunspeet,
Veluvine
vr 03/05
Tiel
Introdans
Tiel,
Agnietenhof
vr 03/05
Ulft
Bieblab: Robots in de bieb - Bee-bot en Cubetto
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
vr 03/05
Rowwen Hèze - Blieve Loepe
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
vr 03/05
Winterswijk
Mees Kees Op Kamp (8+)
Winterswijk,
De Storm
vr 03/05
zaterdag 04 mei 2024
Apeldoorn
Tireless
Apeldoorn,
Apeldoorn - diverse locaties
za 04/05
Tireless Dnbxl2 23:00
Apeldoorn,
Apeldoorn - diverse locaties
za 04/05
Arnhem
Stiekem Dansen in Rembrandt 21:00
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 04/05
Voidd @ Luxor 22:00
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 04/05
Vuur van de Vrijheid
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 04/05
The Reunion ft. Kevin Lyttle 22:00
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 04/05
Voidd
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 04/05
Zaterdag 04-05 Dirty T| Aaliyah | Jay Stax |Hosted by : Mc Diamond
Arnhem,
Loft Arnhem
za 04/05
Stiekem Dansen
Arnhem,
Luxor Live
za 04/05
The Reunion ft. Kevin Lyttle
Arnhem,
Luxor Live
za 04/05
Rondleiding in Musis
Arnhem,
Musis en het Stadstheater Arnhem
za 04/05
Lou’s Ends (EP release show) + Gåtvlieg + Jamell Saman + DJ KEUZUZ
Arnhem,
Willemeen
za 04/05
Doetinchem
Agitar X Afro Bros 22:00
Doetinchem,
Doetinchem - diverse locaties
za 04/05
Nijmegen
Meneer Otis x Brebl
Nijmegen,
Brebl
za 04/05
Frankie and the Witch Fingers+ Koala Disco
Nijmegen,
Doornroosje
za 04/05
Viva Forever
Nijmegen,
Doornroosje
za 04/05
Dizzee Rascal+ JAH
Nijmegen,
Doornroosje
za 04/05
Planet RoseLuke Slater + Alarico + Locus Error + Reich
Nijmegen,
Doornroosje
za 04/05
Springstof - The Night Of Tech House Hits 23:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Dizzee Rascal
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Theater Na De Dam | Club Duif - Dr. Jazz
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Technologic
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Planet Rose - Luke Slater, Alarico (Live), Locus Error b2b Reich. 23:59
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Requiem van Duruflé in de Stevenskerk
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Djana
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Niki Jacobs
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Back to Black
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Viva Forever 23:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
40+ de Club Editie (House & Trance Classics) 21:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
za 04/05
Herdenkingsconcert 2024
Nijmegen,
Stadsschouwburg Nijmegen
za 04/05
Tiel
Musical Je, Anne
Tiel,
Agnietenhof
za 04/05
Ulft
Emailleren DRU Tech
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
za 04/05
VR & Drone - DRU Tech
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
za 04/05
Smeden - DRU Tech
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
za 04/05
Houtpuzzels - DRU Tech
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
za 04/05
Rondleiding IJzerkabinetten - DRU Tech
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
za 04/05
Escape-route: De Ulftsche Pan - DRU Tech
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
za 04/05
Winterswijk
Rutger de Vries & friends
Winterswijk,
De Storm
za 04/05
zondag 05 mei 2024
Aalten
THE ROLLING STONES UNDERCOVERSESSIE – 15:00 UUR
Aalten,
Café Restaurant Schiller
zo 05/05
Apeldoorn
Bevrijdingsfestival Apeldoorn
Apeldoorn,
Apeldoorn - diverse locaties
zo 05/05
Freedom ride
Apeldoorn,
Apeldoorn - diverse locaties
zo 05/05
Bevrijdans 2024 16:00
Apeldoorn,
Apeldoorn - diverse locaties
zo 05/05
Bevrijdans 2024
Apeldoorn,
Gigant
zo 05/05
MAUD | Muziekcafé
Apeldoorn,
Gigant
zo 05/05
Arnhem
The VocalS, Entertaining The Boys
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
zo 05/05
The VocalS
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
zo 05/05
5 mei bevrijdingsfeest
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
zo 05/05
Caribisch feest met Edsel Juliet & La Banda Loca in feestzaal boerderij De Kroon
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
zo 05/05
Bevrijdingsdag bij Hotel de Wereld
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
zo 05/05
Beuningen
Bevrijdingsfestival Vrijpop
Beuningen,
Beuningen - diverse locaties
zo 05/05
Culemborg
Vos en haas redden het bos
Culemborg,
Theater de Franse School
zo 05/05
Dream Scenario
Culemborg,
Theater de Franse School
zo 05/05
Duiven
Bevrijdingsfestival Remigiusplein Duiven
Duiven,
Duiven - diverse locaties
zo 05/05
Nijmegen
Bevrijdingsfestival 2024
Nijmegen,
Doornroosje
zo 05/05
Bevrijdingsfestival Afterparty
Nijmegen,
Doornroosje
zo 05/05
Kinderbevrijdingsfestival
Nijmegen,
Lindenberg
zo 05/05
Lindenberg - Marjolein
Nijmegen,
Lindenberg
zo 05/05
Lindenberg - Ilse
Nijmegen,
Lindenberg
zo 05/05
Lindenberg i.s.m. Infocentrum WO2
Nijmegen,
Lindenberg
zo 05/05
4XM
Nijmegen,
Lindenberg
zo 05/05
Shani Steg
Nijmegen,
Lindenberg
zo 05/05
Infocentrum WO2
Nijmegen,
Lindenberg
zo 05/05
Bevrijdingsfestival Nijmegen 14:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
Valentijn Productiehuis, Olleke Bolleke (3+)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
Kinder Bevrijdingsfestival
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
Lonneke van Leth Dans, Mijn Huis (9+)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
Podium aan de Waal
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
CALOR Posse - Bevrijdingsfestival Afterparty 23:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
Kruidkoek, De Muziekmagnetron (6+)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
Podium aan de Waal, Hirondelles – Moda domo
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
zo 05/05
Ulft
Rondleiding over DRU Industriepark
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
zo 05/05
Theater WirWar; Ik pas!
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
zo 05/05
Wageningen
Bluesy Bevrijdingsfestival 5 mei De Patio (GRATIS ENTREE – vrije toegang)
Wageningen,
Bluesclub XXL
zo 05/05
Bevrijdingsfestival
Wageningen,
Wageningen - diverse locaties
zo 05/05
Bevrijdingsfestival Gelderland
Wageningen,
Wageningen - diverse locaties
zo 05/05
5 mei 24 Jazz-Funk-Soul stage Bevrijdingsfestival (zondag, 05-05-2024, 13:00–23:59)
Wageningen,
Wageningen - diverse locaties
zo 05/05
Zevenaar
Spikker Bevrijdingsfestival
Zevenaar,
Zevenaar - diverse locaties
zo 05/05
maandag 06 mei 2024
Apeldoorn
Wilco Stronks
Apeldoorn,
Theater Orpheus
ma 06/05
Culemborg
Talencafé
Culemborg,
Theater de Franse School
ma 06/05
Nijmegen
Jazzcafé Op Maandag in de Thiemeloods
Nijmegen,
Brebl
ma 06/05
dinsdag 07 mei 2024
Apeldoorn
Theaterhart: Slachthuis Vijf
Apeldoorn,
Theater Orpheus
di 07/05
Kurt Vonneguts Slachthuis Vijf
Apeldoorn,
Theater Orpheus
di 07/05
Culemborg
Kung Fu Panda 4
Culemborg,
Theater de Franse School
di 07/05
Druten
Neem me mee
Druten,
Agora Theater
di 07/05
Nijmegen
Rev. Peyton’s Big Damn Band
Nijmegen,
Doornroosje
di 07/05
Wageningen
Nora Fischer
Wageningen,
Junushoff
di 07/05
DAIISTAR
Wageningen,
Loburg
di 07/05
Wijchen
Seizoenspresentatie 2024 2025
Wijchen,
Mozaïek
di 07/05
Zevenaar
Nathalie Baartman - De Bössels van Baartman
Zevenaar,
Musiater
di 07/05
woensdag 08 mei 2024
Apeldoorn
Workshop Tifa spelen
Apeldoorn,
Gigant
wo 08/05
Maaiveld Festival: o.a. Douwe Bob & NJO Poporkest
Apeldoorn,
Gigant
wo 08/05
Maaiveld Festival
Apeldoorn,
Theater Orpheus
wo 08/05
Patrick Nederkoorn en Sjoerd Groeskamp
Apeldoorn,
Theater Orpheus
wo 08/05
Arnhem
Vunzige Deuntjes Hemelvaartsnacht 23:59
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
wo 08/05
Jandino
Arnhem,
Het Posttheater
wo 08/05
Hannah Mae
Arnhem,
Luxor Live
wo 08/05
Vunzige Deuntjes Hemelvaartsnacht
Arnhem,
Luxor Live
wo 08/05
Gino Vannelli
Arnhem,
Musis en het Stadstheater Arnhem
wo 08/05
W1 Cafe: IOK (single release) + KAT & KWAAD + Doc’s Lobby
Arnhem,
Willemeen
wo 08/05
Barneveld
Bee Gees Forever
Barneveld,
Schaffelaartheater
wo 08/05
Beesd
MD Event Presents dance on trance White Edition 20:00
Beesd,
Beesd - diverse locaties
wo 08/05
Dance on Trance - - White Edition
Beesd,
Beesd - diverse locaties
wo 08/05
Dance on Trance White Edition
Beesd,
Rodenburg
wo 08/05
Culemborg
Het Muizenhuis - Sam en Julia in de bios
Culemborg,
Theater de Franse School
wo 08/05
C'è Ancora Domani
Culemborg,
Theater de Franse School
wo 08/05
Doetinchem
Bouncerz Hemelvaart Editie X Cristian D
Doetinchem,
Doetinchem - diverse locaties
wo 08/05
Ede
BAROKOPERA AMSTERDAM
Ede,
Cultura
wo 08/05
Tizoc Party 21:00
Ede,
Ede - diverse locaties
wo 08/05
Elburg
Vestingval Elburg 2024: 10 dagen van kunst, muziek en cultuur in de oude binnenstad Elburg
Elburg,
Elburg - diverse locaties
wo 08/05
Harderwijk
The Best of Britain
Harderwijk,
Theater Harderwijk
wo 08/05
Nijmegen
Free jazz concerts & jamsessies
Nijmegen,
Brebl
wo 08/05
Theater Oostpool i.s.m. Lindenberg, Our Time (try-out)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
wo 08/05
Fiber Hemelvaart 2024 - Friction & More Tba. 23:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
wo 08/05
Fiber Hemelvaart
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
wo 08/05
Boogie Nights 20:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
wo 08/05
The Songwriters Club
Nijmegen,
Stadsschouwburg Nijmegen
wo 08/05
The Paper Kites
Nijmegen,
Stadsschouwburg Nijmegen
wo 08/05
Tiel
Mees Kees
Tiel,
Agnietenhof
wo 08/05
Zaltbommel
Lolliepop rock 'n' roll festival
Zaltbommel,
Zaltbommel - diverse locaties
wo 08/05
Zutphen
Rust en Vreugd
Zutphen,
Hanzehof
wo 08/05
donderdag 09 mei 2024
Aalten
Open Podium – Meld je nu aan !!
Aalten,
Café Restaurant Schiller
do 09/05
Apeldoorn
Maaiveld Festival: o.a. MEROL + Sven Ratzke & Orkest De Ereprijs
Apeldoorn,
Gigant
do 09/05
Arnhem
Donderdag 09-05 Amante Latino
Arnhem,
Loft Arnhem
do 09/05
Hoogte80 Festival
Arnhem,
Luxor Live
do 09/05
Nacht van de Nederpop
Arnhem,
Luxor Live
do 09/05
Ledfoot
Arnhem,
Luxor Live
do 09/05
Steven Osborne
Arnhem,
Musis en het Stadstheater Arnhem
do 09/05
No Fun At All (SE) + The Drowns (USA) + Ink Bomb
Arnhem,
Willemeen
do 09/05
Barneveld
Bee Gees Forever
Barneveld,
Schaffelaartheater
do 09/05
Druten
Veerdam Festival donderdag
Druten,
Agora Theater
do 09/05
Ede
STRAATJUTTERS KIDSFESTIVAL 2024
Ede,
Astrant
do 09/05
Elburg
Vestingval Elburg 2024: 10 dagen van kunst, muziek en cultuur in de oude binnenstad Elburg
Elburg,
Elburg - diverse locaties
do 09/05
Groenlo
Hemelstraat 18:00
Groenlo,
Groenlo - diverse locaties
do 09/05
Huissen
RockStreet
Huissen,
Huissen - diverse locaties
do 09/05
Lochem
De klootzak en de eikel
Lochem,
Schouwburg Lochem
do 09/05
Nijmegen
Onderstuur – Mary Ocher + Radio Hito
Nijmegen,
Extrapool
do 09/05
DONDRGRND
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 09/05
Fiesta Macumba - Nijmegen 17:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 09/05
Subcultuur - Hemelvaart Festival 2024 14:00
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 09/05
Subcultuur - - Hemelvaart
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 09/05
Benno (8+)
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
do 09/05
Guido Weijers
Nijmegen,
Stadsschouwburg Nijmegen
do 09/05
Ulft
Tribute @ the Park
Ulft,
DRU Cultuurfabriek
do 09/05
Wageningen
Lucky Fonz III
Wageningen,
Junushoff
do 09/05
Zaltbommel
Lolliepop rock 'n' roll festival
Zaltbommel,
Zaltbommel - diverse locaties
do 09/05
vrijdag 10 mei 2024
Arnhem
Club Tropicana - Whamania
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 10/05
Destructive 21:30
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 10/05
Cosmosh W/ Tooley (UK) + Burntboi (UK) + Many More 23:59
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 10/05
Live muziek: Dusty Stray
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
vr 10/05
De Gestampte Meisjes
Arnhem,
Het Posttheater
vr 10/05
Blaudzun
Arnhem,
Het Posttheater
vr 10/05
Vrijdag 10-05 DIRTY VIBES | Afro Bro's | Dirty T | Roxx V | Jowena | Hosted by Mc Johnson
Arnhem,
Loft Arnhem
vr 10/05
Hoogte80 Festival
Arnhem,
Luxor Live
vr 10/05
Walter Trout
Arnhem,
Luxor Live
vr 10/05
Babs
Arnhem,
Luxor Live
vr 10/05
Club Tropicana ft. WHAMANIA!
Arnhem,
Musis en het Stadstheater Arnhem
vr 10/05
Steel Stolen
Arnhem,
Musis en het Stadstheater Arnhem
vr 10/05
Pink Punch
Arnhem,
Willemeen
vr 10/05
Barneveld
Joshua Timisela
Barneveld,
Schaffelaartheater
vr 10/05
Culemborg
Miller's girl
Culemborg,
Theater de Franse School
vr 10/05
Doetinchem
Tineke Schouten
Doetinchem,
Amphion
vr 10/05
Hardruis
Doetinchem,
Doetinchem - diverse locaties
vr 10/05
Hardruis - Techno Session 23:00
Doetinchem,
Doetinchem - diverse locaties
vr 10/05
Druten
Veerdam festival vrijdag
Druten,
Agora Theater
vr 10/05
Ede
BACK:N:BLACK – Girls Who Play AC/DC + The Dirty Denims
Ede,
Astrant
vr 10/05
VELDHUIS EN KEMPER
Ede,
Cultura
vr 10/05
Elburg
Vestingval Elburg 2024: 10 dagen van kunst, muziek en cultuur in de oude binnenstad Elburg
Elburg,
Elburg - diverse locaties
vr 10/05
Harderwijk
Tribute To TOTO
Harderwijk,
Estrado
vr 10/05
The Beach House 2024 18:00
Harderwijk,
Harderwijk - diverse locaties
vr 10/05
Lochem
Home
Lochem,
Schouwburg Lochem
vr 10/05
Nijmegen
Dj Achille
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 10/05
Sonic Whip
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 10/05
Iconic Festival - - Extra show
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 10/05
Iconic Festival 2024 - Vrijdag
Nijmegen,
Nijmegen - diverse locaties
vr 10/05
Jawad es Soufi
Nijmegen,
Stadsschouwburg Nijmegen
vr 10/05
Maestro Morricone
Nijmegen,
Stadsschouwburg Nijmegen
vr 10/05
Arjen Lubach
Nijmegen,
Stadsschouwburg Nijmegen
vr 10/05
Nunspeet
Jay Francis
Nunspeet,
Veluvine
vr 10/05
Tiel
Esther van der Voort
Tiel,
Agnietenhof
vr 10/05
Masterclass de musical
Tiel,
Agnietenhof
vr 10/05
Wageningen
Annick Boer, Martijn Kardo e.a.
Wageningen,
Junushoff
vr 10/05
Winterswijk
The Heartstrings
Winterswijk,
De Storm
vr 10/05
Zutphen
'Doe mee'-inleiding voor volwassenen
Zutphen,
Hanzehof
vr 10/05
Introdans - SPRING
Zutphen,
Hanzehof
vr 10/05
zaterdag 11 mei 2024
Apeldoorn
Mondo Generator (USA)
Apeldoorn,
Gigant
za 11/05
Slagerij van Kampen
Apeldoorn,
Theater Orpheus
za 11/05
Arnhem
Tribute Festival Sweet Freedom
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 11/05
Smells Like Alternative 21:00
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 11/05
Bauhauz XIII Melkfabriek Arnhem 12:00
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 11/05
Europapaparty - Het grote Songfestival feest 20:30
Arnhem,
Arnhem - diverse locaties
za 11/05
Talen
Nederlands
English